O nás

Blyweert Aluminium je Belgický výrobce prémiových hliníkových systémů. Naše společnost je relativně novým hráčem na evropském trhu s hliníkovými systémy. Nabídka našich systémů byla poprvé představena na veletrhu Polyclose v Belgickém Gentu v lednu 2008. Této prezentaci předcházelo mnoho let tvrdé práce ve vývoji moderních hliníkových systémů. Díky možnosti vytvořit kompletní sortiment systémů „od nuly“ mohli vývojáři využít příležitost vyvarovat se chyb z minulosti a přizpůsobit sortiment současným požadavkům zákazníků.

Od roku 2008 nastal velmi dynamický rozvoj naší společnosti. Holding Blyweert aluminium má již výrobní haly v Belgii, Holandsku, Polsku, Velké Británii a Francii.

„Exactly your profile” („Přesně tvůj profil“) je heslo, které Blyweert aluminium cíleně vybral na popis své filosofie práce. V naší společnosti stavíme na dynamické a odborně provedené práci s perfektními znalostmi hliníkových systémů, technologií a logistiky. Naší prioritou je optimální spolupráce se zpracovateli a výrobci hliníkových oken, dveří LOP i atypických konstrukcí. Pracujeme „Na míru“ každého výrobce a koncového zákazníka.

Transport

Motorem pro naše podnikání jsou zpracovatelé. Za pomocí našich systémů produkují okna, dveře, posuvné dveře, světlíky, sítě proti hmyzu, kompletní zimní zahrady i složité fasádní stěny. Díky kombinovatelnosti systémů zaručuje Blyweert aluminium individuální přístup, vytvoření konstrukcí dle parametrů a požadavků investora, dlouhou životnost, krásný design, úsporu energií a bezpečnost.

Snažíme se držet krok s nejmodernějšími trendy na trhu, zaváděním informačních systémů, vybaveností a kvalitou výrobních technologií. Z těchto inovací mají prospěch jak naši zpracovatelé, tak i koncový klient. Naše hlavní cíle jsou usnadnit zpracování, zajistit dokonalou funkčnost a tím zajistit vysokou úroveň kvality života.

Blyweert aluminium se snaží vytvořit stabilní společnost s perspektivou dlouhodobého rozvoje ve vybraných zemích v Evropě a západní Asii.

Spokojenost zákazníků je naším společným cílem. Pro zajištění harmonické spolupráce ve všech fázích naší činnosti, provádíme pravidelné kontroly pracovišť, a jakosti vyráběných prvků. Veškeré vzniklé chyby analyzujeme, a takovýmto předcházíme stálým rozvojem a zlepšováním pracovních procesů.

Blízký kontakt se zákazníkem nám umožňuje lépe porozumět jejich potřebám a přizpůsobit se jeho očekáváním.

V rámci světového trhu zaměstnává společnost celkem 3 000 zaměstnanců. Na českém a slovenském trhu jsou systémy Blyweert aluminium zastoupeny od roku 2011.

Lakovna:

Disponujeme jednou ze třech nejmodernějších svislých lakovacích linek ve střední Evropě.
Díky plně automatickému, ekologickému provozu s minimálními odpady máme ve standartní ceně 130 odstínů barev RAL. Vydatnost této linky je 20 tun hliníkových profilů za den. Dále disponujeme vodorovnou lakovnou pro malé série, nebo plechy, a moderní lakovnou na příslušenství.
Díky špičkové jakosti práškového lakování, testovací chemické laboratoři, certifikátu Qualicoat a záruce 10 let lakujeme mimo jiné i profily pro konkurenční hliníkové systémy.

Blyweert lakovna Blyweert lakovna
Blyweert lakovna Blyweert lakovna

Ohýbání profilů:

Ohýbáme okenní, dveřní i fasádní profily jak v horizontálním, tak i ve vertikálním směru. Před samotným ohýbáním jsou profily speciálně „srolovány“ aby nedocházelo k deformacím, a bylo zamezeno případným degradacím profilů tmelením. Zákazník proto obdrží přesný výrobek.

Výroba profilů:

Abychom mohli v krátkém čase dodat zpracovateli objednaný materiál, využíváme v plné míře vlastní Extruzní linku na výrobu hliníkových profilů. Díky tomu můžeme operativně měnit výrobní program a nabídnout zákazníkovi profily v atypických délkách, nebo vyrobit profil na míru.

Školící zázemí:

V našem školícím centru provádíme pravidelná školení našim zpracovatelům na stále nové systémy, díky digitálnímu strojovému vybavení jsme schopni prezentovat a proškolit na výrobu ve vysoké kvalitě a pomoci odběrateli nadimenzovat vlastní nejoptimálnější výrobní proces.

Blyweert

Naše hlavní zásady jsou:

  • Tvoříme produkty podle nejnovějších trendů a přání zákazníků.
  • Odborné konzultace s potenciálními uživateli našich výrobků, před samotným návrhem a pozdější výrobou je samozřejmostí.
  • Navrhujeme jedinečné výrobky s vlastnostmi, které jsou v dnešní době vyhledávaným nadstandardem. Vlastnostmi naše produkty vynikají nad konkurenčními systémy.
  • Stavíme na naší dobré pověsti a spokojenost koncových uživatelů patří mezi naše priority.
  • Naše produkty jsou ekologické. Využíváme převážně recyklovatelné materiály a ve spojení s dlouhověkostí, bezúdržbovostí a moderním designem jsou naše výrobky vyhledávány v současné architektuře.